driloni com
vipa
Fillimi / Lajmet / FJALA distancohet nga deklarata e Bedri Bytyçit lidhur me vdekjen e Hilmi Haradinajt
FJALA: T'i bëhet presion Beogradit që t'i dorëzoj para drejtësisë kriminelet që e kanë kryer masakrën e Dubravës

FJALA distancohet nga deklarata e Bedri Bytyçit lidhur me vdekjen e Hilmi Haradinajt

Partia FJALA distancohet nga deklarata e Bedri Bytyçit lidhur me vdekjen e Hilmi Haradinajt, babait të Kryeministrit të Kosovës. Fjala konsideron se një deklaratë e tillë ka qenë e ngutshme dhe jo e duhur. Deklarata e tillë nuk përkon me frymën e subjektit tonë politik. Ne respektojmë çdo qytetar të Republikës Kosovës, e në veçanti Hilmi Haradinajn i cili ka rritur dhe edukuar dëshmorët Shkëlzen e Luan Haradinaj. Ne i shprehim ngushëllimet më të sinqerta Kryeministrit Haradinaj, familjes Haradinaj dhe gjithë qytetarëve të Republikës Kosovës, thuhet në reagim.

Kontrolloni gjithashtu

Policia shprehet e shqetësuar për situatën e sigurisë në trafik dhe numrin e madh të aksidenteve me fatalitet

Policia shprehet e shqetësuar për situatën e sigurisë në trafik dhe numrin e madh të aksidenteve me fatalitet

Policia e Kosovës shpreh shqetësim për situatën e sigurisë dhe numrin e madh të aksidenteve ...