kek
Airport Adem Jashari
MIT
Fillimi / Institucionet / Selim Pacolli: Ka filluar asfaltimi i rrugës Vidime -Xhamia e Marevcit

Selim Pacolli: Ka filluar asfaltimi i rrugës Vidime -Xhamia e Marevcit

Ka filluar asfaltimi i rrugës Vidime -Xhamia e Marevcit. Në një postim të tij në llogarinë e tij në internet nënkryetari i komunës së Prishtinës Selim Pacolli, ka njoftuar se ka filluar asfaltimi i rrugës Vidime -Xhamia e Marevcit, pjesa e parë.

Pacolli ka thënë se së shpejti vazhdojmë me punimet në fazën e dytë.

Kontrolloni gjithashtu

Takohen kryetarët e dy komunave, Deçanit dhe Plavës ,rruga Deçan-Plavë cilësohet te jetë projekt shekullorë dhe vepër jetësorë

Kryetari i komunës së Deçanit Bashkim Ramosaj me bashkëpunëtorë dhe zyrtar të Ministrisë së Infrastrukturës, ...