Airport Adem Jashari
mbpzhr 2018
kek
MIT
Fillimi / Institucionet / Kryetari Haliti dhe Kryesuesi Pira vizitojnë punimet në ndërtimin e trotuarit përgjatë rrugës Viti-Pozheran

Kryetari Haliti dhe Kryesuesi Pira vizitojnë punimet në ndërtimin e trotuarit përgjatë rrugës Viti-Pozheran

Kryetari i Komunës së Vitisë, Sokol Haliti dhe Kryesuesi i Kuvendit Komunal të Vitisë, Naim Pira kanë vizituar punimet që po zhvillohen në ndërtimin e trotuarit përgjatë rrugës Pozheran- Viti. Përndryshe ndërtimi i këtij trotuari është mirëpritur nga banorët pasi që ndikon pozitivisht në sigurinë e pjesëmarrësve në trafik në veçanti të këmbësorëve.

Kontrolloni gjithashtu

Nisën punimet në ndërtimin e memorialit ,,Dëshmorët e Kombit ‘’ në fshatin Carrabreg i Ulët

Në afërsi të SHFMU ,,Lidhja e Prizrenit’’ kanë nisur punimet për ndërtimin e memorialit ,,Dëshmorët ...