MIT
Airport Adem Jashari
kek
tv dielli
Fillimi / Lajmet / Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, sot ka dëshmuar për rastin, “Monstra”
Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, sot ka dëshmuar për rastin, “Monstra”

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, sot ka dëshmuar për rastin, “Monstra”

Kryetari  i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sot ka dëshmuar për rastin “Monstra”. Ai pas dëshmisë tha se BDI-ja është duke e paguar koston e saj. Duhet të ketë rigjykim dhe monitorim nga institucionet ndërkombëtare. E brenda në gjykatë gjatë dëshmisë, Ahmeti ka thënë se nuk beson që këtë krim ta kenë kryer shqiptarët. “Nuk mendoj se ka shqiptarë që mund ta bëjnë një krim të tillë. Ju kam thënë të gjithëve se nëse këtë e ka bërë një shqiptarë unë do ta dënoj”, deklaroi para trupit gjykues , kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti.

Kontrolloni gjithashtu

Eurodeputetët kërkojnë kërkojnë liberalizimin e vizave për Kosovën, marrë parasysh krizën politike në Prishtinë

Eurodeputetët kërkojnë kërkojnë liberalizimin e vizave për Kosovën, marrë parasysh krizën politike në Prishtinë

Zyra për shtyp e Parlamentit Evropian, i cili në rrethanat e krizës së pandemisë punon ...