Airport Adem Jashari
MIT
kek
mbpzhr 2018
Fillimi / Lajmet / Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama ka dhënë porositë e fundit për fushatën për zgjedhjet lokale të 30 qershorit
Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama ka dhënë porositë e fundit për fushatën për zgjedhjet lokale të 30 qershorit

Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama ka dhënë porositë e fundit për fushatën për zgjedhjet lokale të 30 qershorit

Ka përfunduar mbledhja e Kryesisë së Partisë Socialiste, ku kryetari Edi Rama ka dhënë porositë e fundit për fushatën për zgjedhjet lokale të 30 qershorit (të shfuqizuara nga presidenti), e cila po shkon drejt fundit. Mësohet se Rama ka kërkuar angazhim maksimal nga strukturat e partisë deri në ditën e fundit të fushatës. Ai ka kërkuar gjithashtu që të faktohet çdo lloj incident i mundshëm që do të shënohet gjatë kësaj periudhe. Kryesia e PS ka marrë vendimin që mitingu përmbyllës i kësaj fushate të zhvillohet të premten, më 28 qershor, në qytetin e Vlorës.

Kontrolloni gjithashtu

Elisa Spiropali: “Persona non grata” po shpallet vetë Ilir Meta, jo OSBE-ja

Elisa Spiropali: “Persona non grata” po shpallet vetë Ilir Meta, jo OSBE-ja

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin dhe zëdhënëse e Qeverisë së Shqipërisë, Elisa Spiropali ...