kek
Airport Adem Jashari
MIT
tv dielli
Fillimi / Njoftime / Më 17 Shkurt, 2020 në Kompleksin Memorial në Krushë të Madhe bëhen homazhe
Më 17 Shkurt, 2020 në Kompleksin Memorial në Krushë të Madhe bëhen homazhe

Më 17 Shkurt, 2020 në Kompleksin Memorial në Krushë të Madhe bëhen homazhe

Kryetari i fshatit Krushë e Madhe, Selami Hoti me rastin e Ditës së Pavarësisë së Kosovës, i fton familjarët dhe qytetarët krushjan që të bëjnë homazhe në Kompleksin Memorial në Krushë. Nderimet do të bëhen më 17 Shkurt, 2020 në orën 10:00.

Kontrolloni gjithashtu

Lahi Brahimaj: Njoftim përkujtimor për jetët e pafajshme të humbura 21 vite më parë, në Kralan

Kujtojmë sot jetët e pafajshme të humbura 21 vite më parë në Kralan. Gjenocidi serb ...