Airport Adem Jashari
mbpzhr 2018
kek
MIT
Fillimi / Lajmet / Mustafa: Bajrami është mundësi e mirë për t’i bashkuar familjet tona dhe të reflektojmë ndjenjën fisnikëruese
Isa Mustafa: Vizioni i themeluesve të LDK-së bëhet realitet me listën e kësaj partie për deputetë

Mustafa: Bajrami është mundësi e mirë për t’i bashkuar familjet tona dhe të reflektojmë ndjenjën fisnikëruese

Me rastin e festës së Kurban Bajramit, kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë. Ai tha se desta e Kurban Bajramit është mundësi e mirë për t’i bashkuar familjet tona dhe të reflektojmë ndjenjën fisnikëruese shpirtërore. “Vlerat e festës së Kurban Bajramit manifestohen përmes devotshmërisë, solidaritetit, tolerancës dhe bartin porosinë e mirëqenies dhe paqes mbarë njerëzorë. Festa e Kurban Bajramit është mundësi e mirë për t’i bashkuar familjet tona dhe të reflektojmë ndjenjën fisnikëruese shpirtërore”, përfundoi urimin e tij Mustafa.

Kontrolloni gjithashtu

Haradinaj: Nuk ka kuptim të flitet për zgjedhje të reja në Kosovë, duhet të implementohet rezultati i zgjedhjeve të 6 tetorit

Haradinaj: Nuk ka zgjedhje të reja në Kosovë, duhet të implementohet rezultati i zgjedhjeve të 6 tetorit

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka thënë se nuk ka asnjë kuptim që të flitet ...