Airport Adem Jashari
MIT
kek
mbpzhr 2018
Fillimi / Njoftime / Ndahet nga jeta atdhetari dhe veterani i UÇK-së Ragip Mulaku nga Komorani i Drenasit
Ndahet nga jeta atdhetari dhe veterani i UÇK-së Ragim Mulaku nga Komorani i Drenasit

Ndahet nga jeta atdhetari dhe veterani i UÇK-së Ragip Mulaku nga Komorani i Drenasit

U nda nga jeta atdhetari dhe veterani i UÇK-së, Ragip Mulaku nga fshati Komoran. Familja Mulaku ka bërë të ditur me këtë rast se sot në orën 17:00 në shkollën fillore “7 Marsi”, në Kishnarekë do të bëhen homazhe për veteranin e ndjerë, ndërsa  varrimi bëhet në varrezat e fshatit Komaran, në orën 18.00.

 

Kontrolloni gjithashtu

Në 21-vjetorin e rënies heroike të dëshmorit të kombit, Nazmi Ukësmajli sot në Ferizaj është shtatorja e tij

Në 21-vjetorin e rënies heroike të dëshmorit të kombit, Nazmi Ukësmajli sot në Ferizaj është shtatorja e tij

Në 21-vjetorin e rënies heroike sot në Ferizaj është kujtuar dëshmori i parë i Zonës ...