KEK
Fillimi / Njoftime / Ndahet nga jeta veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Avni Haliti nga Buroja
Ndahet nga jeta veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Avni Haliti nga Buroja

Ndahet nga jeta veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Avni Haliti nga Buroja

Në moshën 49-vjeçare pas një sëmundje të rëndë ka ndërruar jetë Avni Haliti, veteran i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Familjarët kanë njoftuar se varrimi i të ndjerit bëhet sot më datë 29 tetor 2019 në orën 15:00 në varrezat e fshatit Burojë të Skenderajt.

Kontrolloni gjithashtu

Remzi Hoxha

Me rastin e 25 vjetorit të rrëmbimit dhe vrasjes së Remzi Hoxhës, mbahet Konferencë për Media, në Swiss Diamond Prishtina

Me rastin e 25 vjetorit të rrëmbimit dhe vrasjes së  Remzi Hoxhës, mbahet Konferencë për ...