kek
MIT
Airport Adem Jashari
Fillimi / Njoftime / Nesër nderohet komandanti i UÇK-së, Mujë Krasniqi dhe 41 dëshmorët e kombit në 21 vjetorin e rënies se tyre heroike
Mujë Krasniqi

Nesër nderohet komandanti i UÇK-së, Mujë Krasniqi dhe 41 dëshmorët e kombit në 21 vjetorin e rënies se tyre heroike

Me rastin e përvjetorit të rënies së komandantit të Brigadës 113 Mujë Krasniqi dhe 41 dëshmorëve të kombit, njoftohen familjet e dëshmorëve dhe gjithë qytetarët se nesër me datë 14 dhjetor 2019, në orën 11:00, do të bëhen homazhe në Kompleksin Memorial të Dëshmorëve, në Marinë të Skenderajt.

Kontrolloni gjithashtu

Vetëvendosje bënë nderime në 38 vjetorin e rënies së tre dëshmorëve të kombit Jusuf e Bardhosh Gërvalla dhe Kadri Zeka

Vetëvendosje bënë nderime në 38 vjetorin e rënies së dëshmorëve Jusuf e Bardhosh Gërvalla dhe Kadri Zeka

Në 38 vjetorin e rënies së tre dëshmorëve të kombit Jusuf e Bardhosh Gërvalla dhe ...