MIT
Airport Adem Jashari
kek
Fillimi / Njoftime / Nga 25-28 maj 2019 organizohet turniri tradicional për nder të 20 vjetorit të rënies së dëshmorit Sinan Morina
Nga 25-28 maj 2019 organizohet turniri tradicional për nder të 20 vjetorit të rënies së dëshmorit Sinan Morina

Nga 25-28 maj 2019 organizohet turniri tradicional për nder të 20 vjetorit të rënies së dëshmorit Sinan Morina

Njoftohen sportdashësit, ekipet dhe klubet e futbollit të vogël në Kosovë, së në Klinë në palestren e sporteve “Adem Jashari” organizohet turniri tradicional për nder të 20 vjetorit të rënies së dëshmorit Sinan H. Morina “DAJA”, në datat 25-28 maj 2019.

Nga 25-28 maj 2019 organizohet turniri tradicional për nder të 20 vjetorit të rënies së dëshmorit Sinan Morina

Kontrolloni gjithashtu

Më 14 dhjetor 2019 mbahet Akademi përkujtimore në 21 vjetorin e rënies se Mujë Krasniqit dhe 40 bashkëluftëtarëve të tij

Më 14 dhjetor 2019 mbahet Akademi përkujtimore në 21 vjetorin e rënies se Mujë Krasniqit dhe 40 bashkëluftëtarëve të tij

Me rastin e 21 vjetorit të rënjes se dëshmorit të kombit Mujë Krasniqi dhe 40 ...