kek
MIT
tv dielli
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / PDK-LDK dhe AAK-ja e kanë mirëpritur me entuziazëm nënshkrimin e tri marrëveshjeve që lidhin Kosovën me Serbinë
Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj bën të ditur se partia e tij do t’i jap votat për rrëzimin e qeverisë Kurti

PDK-LDK dhe AAK-ja e kanë mirëpritur me entuziazëm nënshkrimin e tri marrëveshjeve që lidhin Kosovën me Serbinë

Përveç LDK-së dhe PDK-së,  të cilat kanë mirëpritur nënshkrimin e tri marrëveshjeve Kosovë-Serbi, kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj pas arritjes së marrëveshjes ndërmjet Kosovës dhe Serbisë për linjën hekurudhore dhe autostradën Prishtinë-Beograd, ka  përshëndetur vizionin dhe udhëheqjen efektive të presidentit amerikan Donald Trump dhe ambasadorit Richard Grenell për normalizimin e marrëdhënieve Kosovë-Serbi, me nënshkrimin e këtyre marrëveshjeve që lidhin Kosovën dhe Serbinë. Haradinaj, i cili nuk po e përmend më taksën  tha se tash është e nevojshme finalja e madhe, njohja reciproke ndërmjet dy vende, ashtu sikur ka vendosur  amerikan, Trump.

Kontrolloni gjithashtu

Agim Veliu: Vetëm ata që janë të çmendur nuk i përgjgjigjen ftesës së kryetarit të vendit për konsultime

Agim Veliu: Vetëm ata që janë të çmendur nuk i përgjgjigjen ftesës së kryetarit të vendit për konsultime

Nënkryetari i LDK-së, Agim Veliu, ka deklaruar se vetëm ata që janë të çmendur nuk ...