Fillimi / Lajmet / Provokon sërish sot Serbia me aeroplanë dhe helikopterë afër Jarinjës por edhe nxjerrjen e tankeve në rrugë
Provokon sërish sot Serbia me aeroplanë dhe helikopterë afër Jarinjës por edhe nxjerrjen e tankeve në rrugë

Provokon sërish sot Serbia me aeroplanë dhe helikopterë afër Jarinjës por edhe nxjerrjen e tankeve në rrugë

Pas provokimeve me aeroplanë dhe helikopterë afër Jarinjës, Serbia po vazhdon të provokojë rrezikshëm. Mediat kanë publikuar pamje të tankeve serbe që sipas tyre janë nisur afër Jarinjës. Para pak çastesh ndërkaq afër Jarinjës fluturuan disa aeroplanë ushtarak serb. Këto provokime vijnë pas sulmeve ndaj Qendrave të Regjistrimit në Zubin Potok e Zveçan.

Kontrolloni gjithashtu

Deputetja e Kuvendit të Shqipërisë, Rudina Hajdari ka vendosur që të krijojë një parti të re

Ish-deputetja Rudina Hajdari, ka deklaruar se opozita, në tërësi sot është më e përçarë se kurrë

Ish-deputetja nga radhët e PD-saë Rudina Hajdari, e cila ndodhet në Amerikë ka deklaruar se ...