Fillimi / Opinione / Ramiz Lladrovci: Mua më përkrah Azem Syla por edhe Ferat Shala
Ramiz Lladrovci

Ramiz Lladrovci: Mua më përkrah Azem Syla por edhe Ferat Shala

Kandidati për kryetar të Drenisit, Ramiz Lladrovci i pyetur për raportet e tij në PDK e veçmas me Sami Lushtakun ka deklaruar:  Unë e kam thënë shumë herë, Sami Lushtakun e kam shok të vjetër. Sigurisht që i kemi nda rrugët bukur shumë, për një minutë mund të rregullohemi dhe për një minutë mund të prishemi krejtë, sepse unë s’kam problem. Ta zgjedhë ai, a don me u rregullu a don me u prishë”, ka deklaruar ai. “Ferat Shala është në mbështetje time. Në demokraci njerëzit vendosin vetë. Azem Syla është në mbështetje time. Të paktën në të gjitha takimet, që i kam pasë me Azemin më ka dhënë mbështetje”, ka shtuar tutje ai.

 

Kontrolloni gjithashtu

KQZ

RKL: Humbësit e zgjedhjeve vendore, nuk kanë më kredibilitet për të qeverisur vendin

Ku treti elektorati i “guximtarëve” të listës së kryetares Vjosa Osmani dhe ministres, Donika Shvarc, ...