Airport Adem Jashari
akp deri me 5 maj
valamobile
MIT
mbpzhr 2018
kek
Fillimi / Institucionet / Ushtruesja e Detyrës së ministres Arbëreshë Krasniqi takim njoftues me kryeshefat e MTI-së

Ushtruesja e Detyrës së ministres Arbëreshë Krasniqi takim njoftues me kryeshefat e MTI-së

Ushtruesja e detyrës së Ministres së Tregtisë dhe Industrisë Arbëreshë Krasniqi, priti në takim njoftues kryeshefat e agjencioeneve të këtij dikasteri ku diskutuan për të arriturat e ministrisë në periudhën tre mujore.

Në vazhdën e këtij takimi ministrja Krasniqi u zotua se do te kryej detyrën me përkushtim dhe shprehu mirënjohje për gatishmërinë për bashkëpunim nga ana kryeshefeve të agjencioneve të MTI-së.

Krasniqi tha se objektivat e së ardhmes të këtij institucioni do t’i shtyjmë bashkërisht me vullnet dhe profesionalizëm.

Kontrolloni gjithashtu

Në Viti u shënua Dita Ndërkombëtare e Trashëgimisë Kulturore

Me rastin e Ditës ndërkombëtare të Trashëgimisë Kulturore, në Viti është shënuar kjo datë me ...