Airport Adem Jashari
kek
mbpzhr 2018
MIT
Fillimi / Lajmet / Ceremonia e dorëzimit dhe hapjes se ofertave – SHA 51 – drejtpërdrejt

Ceremonia e dorëzimit dhe hapjes se ofertave – SHA 51 – drejtpërdrejt

Kontrolloni gjithashtu

Haradinaj: Kosova ofron kushte të volitshme për investitorë të huaj por dhe ka kapacitete për t’i gjeneruar investimet

Haradinaj: Kosova ofron kushte të volitshme për investitorë të huaj por dhe ka kapacitete për t’i gjeneruar investimet

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim investitorë nga Izraeli dhe Shqipëria, ...