KEK
Fillimi / Lajmet / Me rastin e 5 Majit Ditës së Dëshmorëve, TV Dielli dhe Radio-Kosova e Lirë, vendosin kurorë me lule te varri i Adem Demaçit
Me rastin e 5 Majit Ditës së Dëshmorëve, TV Dielli dhe Radio-Kosova e Lirë, vendosin kurorë me lule te varri i Adem Demaçit

Me rastin e 5 Majit Ditës së Dëshmorëve, TV Dielli dhe Radio-Kosova e Lirë, vendosin kurorë me lule te varri i Adem Demaçit

Me rastin e 5 Majit Ditës së Dëshmorëve të atdheut, drejtoria e TV Diellit dhe e Radios Kosova e Lirë, do të vendosin  kurorë me lule tek varri i Simbolit të Rezistencës Shqiptare, Adem Demaçi. Kjo datë është e shënuar për shqiptarët, pasi në këtë ditë për çdo vit  kujtohen dhe nderohen trimat që luftuan për Atdheun tonë të Lirë, andaj ata kujtohen me pietet, nderim dhe respekt.

Kontrolloni gjithashtu

Arben Gashi: Saranda Bogujevci po keqpërdoret nga Vetëvendosje me qëllim të viktimizimit të saj për përfitime politike

Arben Gashi: Saranda Bogujevci po keqpërdoret nga LV-ja me qëllim të viktimizimit të saj për përfitime politike

Deputeti i LDK-së, Arben Gashi në një konferencë për media para gazetarëve ka folur për ...