kek
MIT
mbpzhr 2018
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / Në shënim të 20 vjetorit të themelimit të Policisë sot do të jetë “Porta e hapur” në të gjitha Stacionet Policore të Kosovës
Në shënim të 20 vjetorit të themelimit të Policisë së Kosovës sot do të jetë “Porta e hapur” në të gjitha Stacionet Policore

Në shënim të 20 vjetorit të themelimit të Policisë sot do të jetë “Porta e hapur” në të gjitha Stacionet Policore të Kosovës

Në vazhdën e aktiviteteve të shënimit të 20 vjetorit jubilar të themelimit të Policisë së Kosovës, sot prej orës 08:00-16:00, sipas planifikimeve do të jetë “Porta e hapur” në të gjitha Stacionet Policore të të gjitha rajoneve. Sot duke filluar në orën 10:00 në Stacionin policor “Qendra” në Prishtinë, pritet të realizohen vizita nga nxënës të shkollave fillore të cilët do te priten nga stafi menaxhues i Policisë së Kosovës. Po ashtu, sot zhvillohen lojërat në pingpong në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë.

Kontrolloni gjithashtu

Kadri Veseli: Entuziazmin e fitores që po afrohet e kam ndier fortë në të gjitha takimet që kam pasur me qytetarët

Kadri Veseli: Entuziazmin e fitores që po afrohet e kam ndier fortë në të gjitha takimet që kam pasur me qytetarët

Kandidati i PDK-së për kryeministër të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar të shtunën disa takime ...