MIT
kek
mbpzhr 2018
Airport Adem Jashari
Fillimi / Njoftime / Mbahet akademi përkujtimore për  dëshmorët: Xhemë Bajraktari dhe Azem Gjelaj
Më 11 gusht 2019 në Gllogjan dhe Irzniq përkujtohen gjashtë dëshmorë të kombit

Mbahet akademi përkujtimore për  dëshmorët: Xhemë Bajraktari dhe Azem Gjelaj

Nën patronatin e kryeministrit Ramush Haradinaj, sot mbahet akademi përkujtimore për  dëshmorët e kombit, Xhemë Bajraktari dhe Azem Gjelaj. Akademia përkujtimore do të mbahet në Teatrin e Qytetit “Istref Begolli” në Pejë duke filluar në ora 12.00 ndërsa në ora 13.00 do të bëhet rivarrimi në Varrezat e Martirëve të qytetit të Pejës.

Kontrolloni gjithashtu

Nesër, 11 tetor 2019 pritet të fillojnë punimet në kompleksin mermorial “Dëshmorët e Kombit” në fshatin Shqiponjë

Nesër, 11 tetor 2019 pritet të fillojnë punimet në kompleksin mermorial “Dëshmorët e Kombit” në fshatin Shqiponjë

Nesër, 11 tetor, në orën 12:00 pritet të fillojnë punimet në kompleksin mermorial “Dëshmorët e ...