MIT
Airport Adem Jashari
kek
Fillimi / Njoftime / Nesër në Rahovec me një manifestim shënohet Dita e Biblotekës Komunale “Sulejman Krasniqi”
Nesër në Rahovec me një manifestim shënohet Dita e Biblotekës Komunale “Sulejman Krasniqi”

Nesër në Rahovec me një manifestim shënohet Dita e Biblotekës Komunale “Sulejman Krasniqi”

Me rastin e shënimit të Ditës së Biblotekës Komunale “Sulejman Krasniqi”, Drejtoria për Kulturë, Rini dhe Sport në Rahovec ju fton të merrni pjesë në manifestimin qëndror me rastin e shënimit të ditës së Biblotekës Komunale “Sulejman Krasniqi”. Manifestimi mbahet më 7 dhjetor 2019, në orën 11:00 në sallën e Kuvendit Komunal në Rahovec. Me këtë rast do të ndahet çmimi “Sulejman Krasniqi”, themeluar nga Kuvendi i Komunës së Rahovec në shenjë nderimi për shkrimtarin Sulejman Krasniqi

Kontrolloni gjithashtu

Ndahet nga jeta Muharrem Demiraj, babai i dëshmorit të kombit Adem Muharrem Demiraj nga Pasoma

Ndahet nga jeta Muharrem Demiraj, babai i dëshmorit të kombit Adem Muharrem Demiraj nga Pasoma

Njoftohen të gjitha familjet e dëshmorëve, invalidëve, e veteranëve të UÇK-së, si dhe mbarë qytetarët ...