KEK
Fillimi / Lajmet / Sot mblidhet Komisioni Qendror Zgjedhor për të filluar përgatitjet për zgjedhje në Besianë
Sot mblidhet Komisioni Qendror Zgjedhor për të filluar përgatitjet për zgjedhje në Besianë

Sot mblidhet Komisioni Qendror Zgjedhor për të filluar përgatitjet për zgjedhje në Besianë

Komisioni Qendror Zgjedhor do të zhvillojë sot mbledhjen e radhës. Në njoftimin për media u bë e ditur se duke filluar në orën 13:30 KQZ do të zhvillojë mbledhjen, ku ndër të tjerash do të diskutohet edhe për materialet zgjedhore dhe implikimet buxhetore pas shtyrjes së zgjedhjeve për të parin e komunës së Besianës. Duhet përkujtuar që gjatë ditës së djeshme Kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka ka zhvilluar një takim diskutues me kryetarin e vendit, Hashim Thaçi.

Kontrolloni gjithashtu

Naim Fetahu zotohet se qysh në mandatin e parë si kryetar i Besianës do t’u jap përgjigje shqetësimeve kryesore të qytetarëve të kësaj komune

Naim Fetahu zotohet se qysh në mandatin e parë si kryetar i Besianës do t’u jap përgjigje shqetësimeve kryesore të qytetarëve të kësaj komune

Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës për kryetar të Besianës, Naim Fetahu, ka hapur sot ...