mbpzhr 2018
kek
MIT
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / Sot në Kompleksin e Dëshmorëve në Marinë është rivarrosur dëshmori i kombit, Behram Morina
Sot në Kompleksin e Dëshmorëve në Marinë të Skenderajt është rivarrosur dëshmori i kombit, Behram Morina

Sot në Kompleksin e Dëshmorëve në Marinë është rivarrosur dëshmori i kombit, Behram Morina

Me nderime ushtarake, dhe në praninë e familjarëve, përfaqësuesve të pushtetit lokal, të Komisionit qeveritar për persona të pagjetur, përfaqësuesve të Shoqatave të dala nga lufta e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës , sot janë rivarrosur eshtrat e dëshmorit të kombit, Behram Morina, në Kompleksin e Dëshmorëve në Marinë. Më këtë rast, është mbajtur një minutë heshtje në nderim të sakrificës së heroit. Në fund të ceremonisë, janë vënë kurora me lule mbi varrin e dëshmorit.

Kontrolloni gjithashtu

Në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve deri të enjtën në mesnatë janë rinumëruar 12% pas vendimit të PZAP-it

Alban Krasniqi: Anëtarët e Vetëvendosjes janë duke u kërcënuar dhe shantazhuar nga vëzhguesit në QNR

Zyrtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Alban Krasniqi, i është kundërpërgjigjur akuzave të Nismës Socialdemokrate, e cila ...