Fillimi / Lajmet / Babai i 18-vjeçares, Marigona Osmani, ka bërë të ditur se bija e tij ka jetuar afër dy muaj me vrasësin, Dardan Krivaqa
Babai i 18-vjeçares, Marigona Osmani, ka bërë të ditur se bija e tij ka jetuar afër dy muaj me vrasësin, Dardan Krivaqa

Babai i 18-vjeçares, Marigona Osmani, ka bërë të ditur se bija e tij ka jetuar afër dy muaj me vrasësin, Dardan Krivaqa

Babai i 18-vjeçares, Marigona Osmani ka bërë  të ditur se bija e tij  ka jetuar afër dy muaj me vrasësin e saj por ajo qenë në presion dhe është frikësuar të na tregojë për dhunën që ai  ka ushtruar kundër saj. Babai i Marigonës së ndjerë, shprehet i mllefosur me organet e drejtësisë se si e kanë lënë në liri një person të dyshuar për disa vepra penale.  Organet e drejtësisë do të duhej të merrnin  masa ndaj këtij personi i cili familjen time e goditi keq. Jemi shumë te shqetësuar për këtë që më ka ndodhë”, ka thënë babai i Marigona Osmanit.

Kontrolloni gjithashtu

Elmi Reçica qëndroi në Gjenevë të Zvicrës, në nismën e PDK-së për hapjen e nëndegëve kudo ku jetojnë shqiptarët, në mërgim

Elmi Reçica qëndroi në Gjenevë të Zvicrës, në nismën e PDK-së për hapjen e nëndegëve kudo ku jetojnë shqiptarët, në mërgim

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Elmi Reçica,  ka qëndruar për vizitë në Gjenevë të ...