mbpzhr 2018
valamobile
MIT
Airport Adem Jashari
kek
Fillimi / Institucionet / Bajrami dhe Dukolli, pritën në takim Drejtorin e Ballkanit Perëndimor

Bajrami dhe Dukolli, pritën në takim Drejtorin e Ballkanit Perëndimor

Valdete Bajrami së bashku me zëvendësministrin e Punëve të Jashtme Çerkin Dukolli, pritën në takim Emil Atanasobski, Drejtor i Ballkanit Perëndimor, Rob van Leeuwenhoek, Menaxher i lartë në Westminster Foundation for Democracy dhe Fitim Mulolli përfaqësues i WFD për Kosovën, ku u diskutua për projektet e ardhshme të WFD të cilat do t’i kemi në kuadër të forcimit të pozitës së Gruas në vendimmarrje, bashkëpunimin në të ardhmen me grupin parlamentar të Nismës dhe po ashtu për Rinin e Nismës.

WFD do të vazhdoj të përkrahë Nismën Socialdemokrate në përgjithësi sikur në të kaluarën më projekte për strukturat e lartcekura.

Kontrolloni gjithashtu

Ministri Shala: Fuqizimi i Agjencisë së Metrologjisë është i rëndësishëm për përmirësimin e jetës së qytetarëve

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, në ditën Botërore të Metrologjisë, theksoi se mbrojtja ...