MIT
kek
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / Daut Haradinaj thotë se numri 119 po kthehet në vulën e shtetësisë së Kosovës me të gjitha kapacitetet
Daut Haradinaj thotë se numri 119 po kthehet në vulën e shtetësisë së Kosovës me të gjitha kapacitetet

Daut Haradinaj thotë se numri 119 po kthehet në vulën e shtetësisë së Kosovës me të gjitha kapacitetet

Kandidati për deputet i AAK-së, Daut Haradinaj, është takuar me banorët e fshatit Isniq. Ai përmes një postimi në llogarinë e vet në “Facebook”, ka shkruar se numri 119 po kthehet në vulën e shtetësisë. “Kur e ke Isniqin në krah, e që sonte e pashë që janë më shumë se 100%, fitorja në këtë anë do jetë bindëse dhe natyrisht pjesë e fitores se madhe me 6 tetor. Numri 119 po kthehet në vulën e shtetësisë së Kosovës me të gjitha kapacitetet. Na priftë e mbara!”, ka shkruar ai.

Kontrolloni gjithashtu

Ish-komandanti për Moral i ZON, Fehmi Mujtota i kujton të rënët më 17 dhe 18 janar 1999 si dhe komandantin Ahmet Kaçiku

Ish-komandanti për Moral i ZON, Fehmi Mujtota i kujton të rënët më 17 dhe 18 janar 1999 si dhe komandantin Ahmet Kaçiku

Ish-komandanti për Moral dhe Politikë i Zonës Operative të Nerodimes, Fehmi Mujtota përmes një postimi ...