KEK
Fillimi / Njoftime / FSK dhe komuna e Dardanës sot mbajnë ushtrimin fushor për testimin e kapaciteteve komunale emergjente
FSK dhe komuna e Dardanës sot mbajnë ushtrimin fushor për testimin e kapaciteteve komunale emergjente

FSK dhe komuna e Dardanës sot mbajnë ushtrimin fushor për testimin e kapaciteteve komunale emergjente

Forca e Sigurisë së Kosovës  dhe komuna e Dardanës sot mbajnë ushtrimin fushor për testimin e kapaciteteve komunale emergjente. Në orën 14:00 do të bëhet inskenim i një tërmeti 5.5 shkallë ku do të intervenohet në shkollat e mesme.

Kontrolloni gjithashtu

Ministrja Nagavci: Viti shkollor përfundon më 2 korrik, kurse testi i maturës mbahet me 26 qershor

Ministrja Nagavci bën të ditur se viti shkollor përfundon më 2 korrik, kurse testi i maturës mbahet me 26 qershor

Ministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Arbërie Nagavci ka prezantuar punën që ka bërë ...