MIT
kek
akp deri me 5 maj
valamobile
mbpzhr 2018
Airport Adem Jashari
Fillimi / Institucionet / Kryetari Kuçi me bashkëpunëtorë priti në vizitë, Zëvendësministren e MZHR-së

Kryetari Kuçi me bashkëpunëtorë priti në vizitë, Zëvendësministren e MZHR-së

Kryetari i Komunës së Junikut, Agron Kuçi me bashkëpunëtorë priti në vizitë, Zëvendësministren e Ministrisë së Zhvillimit Rajonal, Magbule Shkodra dhe Sekretarin e Përgjithshëm, Fatos Qerimi, të cilët njoftuan për sfidat, objektivat qeverisëse dhe zhvillimet e përgjithshme.

Ata e njoftuan Kryetarin Kuçi, me projektet e Ministrisë së Zhvillimit Rajonal dhe u zotuan në përkrahje të zhvillimit lokal të Komunës së Junikut.

Kontrolloni gjithashtu

Komuna e Rahovecit vazhdon aktivitetet për shënimin e 22 Prillit Ditës Ndërkombëtare të Tokës

Në prani të kryetarit të komunës së Rahovecit, Smajl Latifit, nënkryetarit Fatmir Iska, drejtor të ...