Airport Adem Jashari
mbpzhr 2018
kek
MIT
Fillimi / Institucionet / Kryetari Latifi ka pritur në takim përfaqësuesit e komunave Italiane Civita dhe Fracineto

Kryetari Latifi ka pritur në takim përfaqësuesit e komunave Italiane Civita dhe Fracineto

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi ka pritur në takim Kryetarët e Komunave Frascineto dhe Civita: Angelo Catapano nga Komuna Frascineto dhe Alessandro Tocci – nga Komuna Civita, të dy kryetarët e Komunave nga Italia së bashku me Kryetarin Latifi bashkëbiseduan për mundësinë e bashkëpunimit ekonomik dhe binjakëzimin e Komunës së Rahovecit me Komunat Frascineto dhe Civita që do të formalizohet sot.

Kontrolloni gjithashtu

Njoftim publik lidhur me mbajtjen e mbledhjes së dhjetë të rregullt të Kuvendit Komunal të Rahovecit

Njoftohen qytetarët e Komunës së Rahovecit, se mbledhja e dhjetë  e rregullt e Kuvendit Komunal ...