mbpzhr 2018
MIT
Airport Adem Jashari
kek
Fillimi / Lajmet / Lufti Haziri: Reagimet në formë linçimi e arrogance, po tregojnë kjo qeveri i ka ditët e numëruara
Lufti Haziri: Reagimet në formë linçimi e arrogance, po tregojnë kjo qeveri i ka ditët e numëruara

Lufti Haziri: Reagimet në formë linçimi e arrogance, po tregojnë kjo qeveri i ka ditët e numëruara

Pas debatit që bënë Isa Mustafa dhe Pal Lekaj në rrjetin social, ka reaguar edhe nënkryetari i LDK-së Lutfi Haziri. Ai përmes një postimi u është përgjigjur deklaratave të zyrtarëve të AAK-së. Haziri ka shkruar se reagimet linçuese e arrogante, po tregojnë se kjo qeveri i ka ditët e fundit. “Me qenë solidar, durues e luftues të padrejtësive, çfarëdo qofshin ato, është vlerë e LDK-së. Por, kurrësesi nuk kemi me qenë ofendues, linçues e cinik sikur të tjerët. Reagimet përmes statusave në rrjete sociale në formë linçimi e arrogance, po tregojnë kjo qeveri i ka ditët e numëruara. Përndryshe, pse po frikësoheni, nëse jeni në rrugë të drejtë? Pse po zhegiteni palidhje?!”, ka shkruar Haziri.

Kontrolloni gjithashtu

Elisa Spiropali: “Persona non grata” po shpallet vetë Ilir Meta, jo OSBE-ja

Elisa Spiropali: “Persona non grata” po shpallet vetë Ilir Meta, jo OSBE-ja

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin dhe zëdhënëse e Qeverisë së Shqipërisë, Elisa Spiropali ...