kek
mbpzhr 2018
MIT
Airport Adem Jashari
Fillimi / Njoftime / Nesër mbahet ceremonia e Ndërrimit të Drejtorit të NALT-it në Ministri të Mbrojtjes
Nesër mbahet ceremonia e Ndërrimit të Drejtorit të NALT-it në Ministri të Mbrojtjes

Nesër mbahet ceremonia e Ndërrimit të Drejtorit të NALT-it në Ministri të Mbrojtjes

Nesër mbahet ceremoninë e ndërrimit të Drejtorit të NALT–it (Ekipi Këshillues Ndërlidhës i NATO-s) Gjeneral Brigade Uwe A. BECKER. Aktiviteti zhvillohet me 28 qershor 2019, ditë e premte, në orën 10:00, në hollin e ndërtesës së Ministrisë së Mbrojtjes në Prishtinë. Në aktivitet do të jenë të pranishëm; Kryeministri, Ramush Haradinaj, Ministri i Mbrojtjes, Komandanti i FSK-së, drejtues të lartë shtetëror, ambasadorë dhe atashe ushtarak të shteteve të ndryshme, përfaqësues të NATO-s dhe KFOR-it dhe të ftuar të tjerë.

Kontrolloni gjithashtu

Katër heronjtë e kombit Afrim Zhitia, Fahri e Bahri Fazliu dhe Agron Rrahmani rivarrosen më 23 nëntor në Velani

Katër heronjtë e kombit Afrim Zhitia, Fahri e Bahri Fazliu dhe Agron Rrahmani rivarrosen më 23 nëntor në Velani

Eshtrat e katër heronjve Afrim Zhitia, Fahri e Bahri Fazliu dhe Agron Rrahmani, më 23 ...