mbpzhr 2018
MIT
kek
Airport Adem Jashari
Fillimi / Njoftime / Nesër në 20 vjetorin e rënies heroike përkujtohet dëshmori i kombit, Bastri Canolli “Shpendi”
Nesër në 20 vjetorin e rënies heroike përkujtohet dëshmori i kombit, Bastri Canolli "Shpendi"

Nesër në 20 vjetorin e rënies heroike përkujtohet dëshmori i kombit, Bastri Canolli “Shpendi”

Me rastin e 20 vjetorit të rënies heroike të dëshmorit të kombit, Bastri Canolli ”Shpendi”, nesër më 18 qershor 2019, mbahet tubim përkujtimor në fshatin Marec, lagja e Canajve. Tubimi mbahet në orën 11:00. Prezenca juaj nderon jetën dhe veprën e heroit.

Kontrolloni gjithashtu

Sot protestohet ndaj mbytjes mizore të vogëlushit 10 vjeçar në Fushë Kosovë

Sot mbahet protesta e radhës në Fushë Kosovë kundër mbytjes mizore ditë më parë të ...