Airport Adem Jashari
kek
mbpzhr grante
MIT
valamobile
Fillimi / Njoftime / Nesër në Deçan nderohen dëshmorët Gani e Xhafer Balaj, Armend Kukleci, Gazmend e Blerim Lokaj
Nesër në Deçan nderohen dëshmorët Gani e Xhafer Balaj, Armend Kukleci, Gazmend e Blerim Lokaj

Nesër në Deçan nderohen dëshmorët Gani e Xhafer Balaj, Armend Kukleci, Gazmend e Blerim Lokaj

Të nderuara familje të dëshmorëve, invalidë e veteranë të luftës së UÇK-së, të nderuar qytetarë njoftoheni që nesër më 14 qershor 2019, mbahen homazhe për dëshmorët e kombit. Në orën 11:00 në “Kompleksin e Dëshmorëve në Gllogjan” për Vëllezërit Gani & Xhafer Balaj si dhe Armend Kukleci nga Isniqi. Në orën 11:30 në “Kompleksin e Dëshmorëve në Prilep” për Vëllezërit Gazmend & Blerim Lokaj. Pjesëmarrja juaj nderon gjakun e dëshmorëve dhe luftën e drejtë të UÇK-së!

Kontrolloni gjithashtu

Është ndarë nga jeta nëna e ish-komandantit të Batalionit "Atlantiku", Hysni Syla

Është ndarë nga jeta nëna e ish-komandantit të Batalionit “Atlantiku”, Hysni Syla

Familja e ish-komandantit të Batalionit “Atlantiku”, të UÇK-së, nëpërmjet një postimi në rrjetin social ka ...