KEK
Fillimi / Lajmet / PSD e zhvillon një aktivitet para Qeverisë me moton “60 milionë euro për bizneset zero euro për punëtorët”
PSD e zhvillon një aktivitet para Qeverisë me moton “60 milionë euro për bizneset zero euro për punëtorët”

PSD e zhvillon një aktivitet para Qeverisë me moton “60 milionë euro për bizneset zero euro për punëtorët”

Partia Socialdemokrate ka mbajtur një aktivitet, ku në objektin e Qeverisë ka ngjitur disa pankarta me mbishkrimit “60 milionë euro për bizneset zero euro për punëtorët”. PSD- ja, kritikon Qeverinë Hoti me mënyrën si po e shpërndanë buxhetin e dedikuar për tejkalimin e pandemisë COVID-19.

Kontrolloni gjithashtu

392 persona të infektuar, 222 të shëruar dhe 6 të vdekur

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës njofton se gjatë 24 orëve të fundit, në ...