Limak Kosovo
Fillimi / Lajmet / Pacolli: Humbja e jetës se dy minatorëve në Artanë është një lajm trishtues dhe ngjarje tragjike për popullin tonë
Selim Pacolli: Humbja e jetës se dy dy minatorëve në Artanë është një lajm trishtues dhe ngjarje tragjike për popullin tonë

Pacolli: Humbja e jetës se dy minatorëve në Artanë është një lajm trishtues dhe ngjarje tragjike për popullin tonë

Nënkryetari i Prishtinës, Selim Pacolli ka reaguar pas vdekjes tragjike të dy minatorëve në Artanë. “Shembja e dheut në minierën e Artanës që la të vdekur 2 minatorë është një lajm trishtues dhe ngjarje tragjike për popullin tonë. I shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjarëve që humbën më të dashurit e tyre, ndërsa të plagosurve shërbim sa më të shpejtë”, ka shkruar ai.

Kontrolloni gjithashtu

Haradinaj-Stublla: Flamuri i Shteteve të Bashkuara të Amerikës do të valojë përherë mbi shtetin e Kosovës

Haradinaj-Stublla: Flamuri i Shteteve të Bashkuara të Amerikës do të valojë përherë mbi shtetin e Kosovës

Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë mishërim i lirisë, demokracisë dhe madhështisë globale, deklaroi të ...