KEK
Fillimi / Lajmet / Sërish në mungesë të kuorumit, ka dështuar të votohet Projektligji për Projektligjit për Mbrojtjen e Vlerave të Luftës së UÇK-së
UCK

Sërish në mungesë të kuorumit, ka dështuar të votohet Projektligji për Projektligjit për Mbrojtjen e Vlerave të Luftës së UÇK-së

 

Në mungesë të kuorumit, ka dështuar sërish Projektligji për Projektligjit për Mbrojtjen e Vlerave të Luftës së UÇK-së. Vetëm 40 deputetë kanë marrë pjesë në votim. Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Lëvizja Vetëvendosje nuk kanë marr pjesë fare në votim. Kjo pikë do të hidhet serish në votim në seancën e radhës.

Kontrolloni gjithashtu

Fatmir Limaj: Duhet të thirret interpelancë, dhe të kërkohet dorëheqja e Donika Gërvallës

Fatmir Limaj: Duhet të thirret interpelancë, dhe të kërkohet dorëheqja e Donika Gërvallës

Kreu i Nismës Social Demokrate, Fatmir Limaj ka folur rreth një deklarate se ministres së ...