KEK
Fillimi / Institucionet / Kryetari Ramosaj së bashku me ish Kryeministrin Ramush Haradinaj kanë bërë përurimin e Lapidarëve të Dëshmorëve në Isniq dhe Carrabreg i Ulët

Kryetari Ramosaj së bashku me ish Kryeministrin Ramush Haradinaj kanë bërë përurimin e Lapidarëve të Dëshmorëve në Isniq dhe Carrabreg i Ulët

Për nder të Festës së Flamurit, Kryetari i komunës së Deçanit Bashkim Ramosaj së bashku me ish Kryeministrin Ramush Haradinaj kanë bërë përurimin e Lapidarëve të Dëshmorëve në fshatrat Isniq dhe Carrabreg i Ulët dhe janë nderuar me homazhe dëshmorët në “Kompleksin Memorial të Dëshmorëve” në Gllogjan. Kryetari Ramosaj me këtë rast tha se, idealet dhe sakrifica sublime e të rënëve për liri, do të shërbejnë si udhërrëfyese për realizimin e idealeve tona të mëdha!

Kontrolloni gjithashtu

MBLEDHJA E RADHËS E SHTABIT EMERGJENT KOMUNAL NË JUNIK

Shtabi Emergjent në komunën e Junikut ka mbajtur mbledhjen e radhës për të diskutuar gjendjen ...