leoni

OVL e UÇK-së, dega Deçan: në një vjetorin e ndarjes nga jeta, mbahen homazhe për çlirimtarin Agron Haradinaj

Të nderuara Familje të Dëshmorëve ,Invalid dhe Veteranë të Luftës së UÇK-së.
Të nderuar qytetarë!
Ju njoftoim se diten e shtunë me datë 2 mars .2024, në një vjetorin e ndarjes nga jeta,mbahen homazhe për veprimtarin të Burgosurin Politik Eprorin dhe Invalidin e UÇK-së Agron Haradinaj.
Homazhet mbahen në ora 11:00-Kompleksi Memorial “Dëshmorët e Kombit” -Gllogjan
Me respekt OVL-UÇK-DEÇAN

Kontrolloni gjithashtu

Bekim Haxhiu: Kaq keq, e kaq tradhtisht si Albin Kurti, nuk ka vepruar as Esat Pashë Toptani

Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu ka reaguar ndaj kryeministrit Kurti i cili akuzoi  ish kryeministrat …