KEK
Fillimi / Njoftime / Sot në Rahovec mbahet Akademi përkujtimore dhe zbulohet shtatorja e atdhetarit, Shejh Myhedin Shehu
Sot në Rahovec mbahet Akademi përkujtimore dhe zbulohet shtatorja e atdhetarit, Shejh Myhedin Shehu

Sot në Rahovec mbahet Akademi përkujtimore dhe zbulohet shtatorja e atdhetarit, Shejh Myhedin Shehu

Sot në Rahovec mbahet Akademi përkujtimore dhe zbulohet shtatorja e atdhetarit, Shejh Myhedin Shehu. Aktiviteti organizohet nga kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, i cili po ashtu merr pjesë në Akademi dhe në zbulimin e shtatores.

Kontrolloni gjithashtu

PDK thërret konferencë për media në orën 16:00 por pa specifikuar arsyen e kësaj konference

PDK thërret konferencë për media në orën 16:00 por pa specifikuar arsyen e kësaj konference

Partia Demokratike e Kosovës sot do të mbaj konferencë për medie. Konferenca do të filloj ...