Airport Adem Jashari
MIT
kek
Fillimi / Njoftime / Ndahen nga jeta nëna dhe vëllai i dëshmorit Imer Alushani nga fshati Komoran i komunës së Drenasit
Ndahen nga jeta nëna dhe vëllai i dëshmorit Imer Alushani nga fshati Komoran i komunës së Drenasit

Ndahen nga jeta nëna dhe vëllai i dëshmorit Imer Alushani nga fshati Komoran i komunës së Drenasit

Sot në orët e hershme të mëngjesit ka vdekur nga një sulm në zemër nëna dhe vëllai i dëshmorit Imer Alushani nga fshati Komoran i komunës së Drenasit. Lajmin e ka bërë nëpërmjet rrjetit social, njëri nga familjarët e dëshmorit. “Me pikëllim të thellë iu njoftoj se sot në orët e hershme të mëngjesit ndërroi jetë nga një sulëm në zemër Miradia, së bashku me djalin Luan Alushani. Nëna dhe vëllai i dëshmorit Imer Alushani”. Sipas informatave, Luani ka vdekur posa ka kuptuar për vdekjen e nënës. Varrimi bëhet sot në orën 15:00, në varrezat e lagjes Alushani.

Kontrolloni gjithashtu

Në shënim të 21-Vjetorit – Ditës Përkujtimore të Masakrës së Reçakut, më 15 janar mbahet Akademi përkujtimore

Në shënim të 21-Vjetorit – Ditës Përkujtimore të Masakrës së Reçakut, më 15 janar mbahet Akademi përkujtimore

Në shënim të 21-Vjetorit – Ditës Përkujtimore të Masakrës së Reçakut, më 15 janar, nga ...